Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Obecně si myslím, že není

Obecně si myslím, že není standardní, aby fena co kojí musela vypadat jak prašivá, ale je to jen můj názor Mrk

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Ta barva mi nepřijde nijak

Ta barva mi nepřijde nijak výjimečná u "hnědých" labradorů, vídám takové i na výstavách a kupodivu si nevedou tak špatně, jak špatnou mají barvu. ZavĂ­rám oÄŤi

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Prodám následující
Prodám následující knížky:

Řeč psů, Roger Abrantes - 80 kč
Psi chov, výcvik, nemoci, zdravotní péče, první pomoc - 300kč

Kontaktuje mě přes soukromou zprávu :)
greppie
Obrázek uživatele greppie
Offline
Viděn(a): 6 let 4 týdny zpět
Registrace: 2.4.2008
Nemáte tip na ubytování v

Nemáte tip na ubytování v Jeseníkách? Nějaký klidnější penzion s restaurací/hospůdkou, příp. hospůdkou tak do 2 km?

Ála a Madla

alohai
Obrázek uživatele alohai
Offline
Viděn(a): 4 roky 4 měsíců zpět
Registrace: 5.6.2008
Brňáci, taky jste ho

Brňáci, taky jste ho potkali?  Nechápu Směju se

http://www.youtube.com/watch?

Lída + Rita (*1.4. 2013)

Alča
Obrázek uživatele Alča
Offline
Viděn(a): 1 měsíc 2 týdny zpět
Registrace: 9.4.2007
Ali, tip na ubytko i s

Ali, tip na ubytko i s pejskem:

http://www.utetrivka.wz.cz/

Alena + Juli, Nelly, Sára †2.7.2017, Maggie †23.2.2016, Rommy †12.4.2011

Lucy_m
Obrázek uživatele Lucy_m
Offline
Viděn(a): 5 let 3 měsíců zpět
Registrace: 20.7.2011
Čistě ze zvědavosti, jak

Čistě ze zvědavosti, jak často doma uklízíte? Myslím chlupy a tak podobně. Já obden a připadá mně že jsou ty chlupy pořád a všude. A nejde o nějaké línání které by trvalo pár týdnů, prostě pořád. Od té doby co má dospěláckou srst tak jsou chlupy všude. Vysaju, vytřu, vyčistím koberečky a za pár hodin bych to mohla celé dělat znovu. Nějak si neumím představit jak bych to měla stíhat jít po práci na 2h se psem ven, uklidit celý byt, navařit a ještě si i odpočinout, sledovat tv nebo prostě jenom relaxovat. 

 

A pak bych se ještě ráda zeptala co se týká procházek venku když je bláto, popršené nebo v zimě břečka. Jak to děláte, pokaždé pejska koupete ve vaně? 

Ono vlastně skoro celý podzim a zimu je venku škaredě a nést několikrát týdně 30-35kg psa přes celý být do vany, sprchovat ho, sušit, teď se samozřejmě otřepe, umývat po něm vanu a znovu vysávat hromadu chlupů, se mně zdá hodně náročné a nepraktické. Tak mě jenom zajímá jak to dělají ostatní co mají doma velké psy. Děkuji

Lucka & Akim (30.6.2011)

http://akim3006.webnode.cz/

jc
Obrázek uživatele jc
Offline
Viděn(a): 5 dnů 1 hodina zpět
Admin
Registrace: 6.2.2008
Nam hodne pomaha: a)

Nam hodne pomaha:

a) neexistence kobercu (krome tech psich) - skoro vsude mame PVC a ve zbytku dlazbu

b) roboticky vysavac - sice jsme si ho nekoupili sami (dostali jsme ho ke dverim), ale funguje vyborne a po zkusenostech bych do nej investoval i sam; robolux vysypavam 2x tydne a rucne luxuju obvykle 1x tydne

 

Kdyz je venku hnusne, nazeneme psa do sprchace, kde dostane servis. Bud podvozek nebo komplet :-)

Je fakt ze tahat psa do vany neni moc user friendly.

Honza, Irena a Fox (*25.1.2017)

mmartin
Obrázek uživatele mmartin
Offline
Viděn(a): 5 let 10 měsíců zpět
Registrace: 13.9.2007
Nějak si neumím představit

Nějak si neumím představit jak bych to měla stíhat jít po práci na 2h se psem ven, uklidit celý byt, navařit a ještě si i odpočinout, sledovat tv nebo prostě jenom relaxovat

 

Odpočineš si na té procházce se psem a relaxuješ při úklidu... HlasitÄ› se smÄ›ju

martin + labradorky

lucifer
Obrázek uživatele lucifer
Offline
Viděn(a): 6 let 4 měsíců zpět
Registrace: 6.10.2010
na to upratovanie.. musim

na to upratovanie..

musim potvrdit, romba pet serie mi velmi ulahcila zivot na poschodi nasho domu. Pustim, a idem so psom von.

Dole na prizemi vysavam 1-2x denne, ale v tomto som magor. neznasam ked mi vrzga pod papucami piesok alebo chlpy.

A co sa tyka prechadzky, no ja si teda velmi neoddychnem, obvykle dojdem zmordovana, aportujeme, nahaname sa a som v strehu, kde je aka mrcina, aby som si privolala psa k sebe.

Ale som rada ze ho mam, spinaveho aj smradlavehoSměju se.

Stránky

Téma zamknuto