Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
Tak my se normálně držíme s

Tak my se normálně držíme s váhou okolo28kg a neřekla bych,že j lehčí kostry...ale to může být jen můj osobní názor:o)

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Aisha má 31 kilo a určitě

Aisha má 31 kilo a určitě není lehké kostry. 55cm v kohoutku. 36 kilo měla kdysi také a to rozhodně nadváhu měla Mrk

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Bailiška
Obrázek uživatele Bailiška
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 19.5.2009
Doufám že se neurazíte, ale

Doufám že se neurazíte, ale vaše feny bych určitě nenazvala mohutnými. Jestli se dobře pamatuju, Triny je spíš drobnější, se středně silnou kostrou. Moje kamarádka má tři feny se silnou kostrou, jedna má 34 kg, ale je podměrečná, další dvě 36 kg. Fena co v Brně dostala CACIBa stála v kruhu hned vedle Tiny, která vedle ní se svými 30kg vypadala jako chrastítko. Kolik vážila jsem se neptala, ale rozdíl byl markantní. To je u mne mohutně stavěné zvíře. Zjevně je i tohle relativní, každý to vidí jinak.

Což takhle vzít to pozitivně: jaký pes vám připadá jako ideál? Třeba mě se exteriérově líbí Cambremer Tom Cobbley of Charway, přijde mi tak "akorát", pěkně vyvážený, středně silné kostry, suchá hlava, vynikající hřbetní linie.

 

Z pracovních linií bych volila Conneywaren Spike:

 

 

Bailiška
Obrázek uživatele Bailiška
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 19.5.2009
Jo, aby to nevyznělo nějak

Jo, aby to nevyznělo nějak blbě, Jackey, tvoje fena se mi líbí! Taková mi přijde akorát, čilá, pohyblivá.

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
Tak ono je otázka,zda ty čuby

Tak ono je otázka,zda ty čuby byly mohutné nebo tlusté,že.... Ale jinak vím,co,myslíš, mě se obecně nelíbí další "modní" trend u labradorů,kdy nezpoznáš, zda jsou v kruhu psi nebo feny.Fena,co vypadá jako pes, je samozřejmě i jako pes stavěná, a pak se někam k těm 35 kilům dostáváme...ovšem u psů samců není v dnešní době problém 45 kilo,což prostě při celodenním honu musí být znát

Btw ten pes je super!

Jana a smečka

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Já, ale nepsala, že mám

Já, ale nepsala, že mám mohutnou fenu, psala jsem, že není lehké kostry Mrk . Z okruhu mých známých co i jezdíme na akce (a i z pohledu naší druhé feny, co je spíš taková laň na dlouhých nohách - váží také 30kg, ale je vysoká) je v kostře nejmohutnější. Chtěla jsem tím spíš poukázat na ten rozdíl feny - v rozmezí 30 - 36 kilo (podle mě 90% fen s 36 kilo má již opravdu nadváhu). Btw Tvoje starší fena Bailie je menší, než Aisha a není v kostře mohutnější a přesto váží + - stejně SmÄ›ju se

 

Mě se líbí Kanga http://okeanas.lt/Oki.html , mít lepší rodokmen, tak je to pro mě prototyp dokonalé feny Mrk

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Btw pes z obrázku pracovní

Btw pes z obrázku pracovní linie Conneywaren Spike mi vůbec nepřijde jako labrador, ale spíš jako jezevčík na delších nohách. Tohle je opravdu o vkusu a to je dobře, jelikož kdyby všichni chtěli jen to jedno, nebyl by chov rozmanitý Mrk

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Ketrin
Obrázek uživatele Ketrin
Offline
Viděn(a): 7 let 3 měsíců zpět
Registrace: 11.6.2007
Fotky strašně klamou, mockrát

Fotky strašně klamou, mockrát se mi nějaký pes/fena líbil/nelíbil na fotce a v reálu to pak bylo opačně. Na fotkách především není vidět pohyb a projev - temperament.

Btw. moje Bresta, o které pamětníci vědí, že tlustá nebyla, se celý život pohybovala okolo 36 kg při ideální výšce.

www.calenzana.estranky.cz

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
To rozhodně klamou, moje

To rozhodně klamou, moje Aisha vypadá na fotkách, jak kdyby měla každou chvíli nudou usnout, ale kdo jí zná v reálu.... HlasitÄ› se smÄ›ju 

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Mě se moc líbí tatínek Cloe

Mě se moc líbí tatínek Cloe (kupodivu) :)

 

Stránky

Téma zamknuto