Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
Bailiška
Obrázek uživatele Bailiška
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 19.5.2009
Veves: Kanga - slovy

Veves: Kanga - slovy Angličanů - preferovala bych lepší přední úhlení a delší ramenní kost. Nejsem si jist

Fotky můžou klamat hodně, člověk je musí brát s rezervou. Na těchhle fotkách je moje starší fena Bailie za mlada, časový rozptyl cca půl roku. Stačilo že vylínala a na honech sundala cca 2 kg.

 

 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
A tady se mi velmi líbí Elida

A tady se mi velmi líbí Elida - Seabirds All You Dream About SmÄ›ju se

http://www.seabirdskennel.se/index2.htm 

Bailiška
Obrázek uživatele Bailiška
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 19.5.2009
Ta je moc hezky vyvážená,

Ta je moc hezky vyvážená, dobré úhlení, rovný hřbet, pěkná fena. Tobě se prostě líbí mohutnější typy, tatík tvojí Cloe taky není žádné chrastítko. Naštěstí si každý může vybrat podle svého gusta. Směju se

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Naštěstí si každý může vybrat

Naštěstí si každý může vybrat podle svého gusta. Směju se

To je pravda Směju se

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Ja mam takovej pocit, ze

Ja mam takovej pocit, ze mohutnosti je ve vetsine pripadu dosahovano tloustkou a na ceskym rybnicku zvlaste. Zvire "s velmi mohutnou kostrou" je spis "s velmi mohutnou masou". Nejaky priklad jiste uz nekdy videla vetsina z vas.

 

Je ovsem pravda, ze show labrador v pracovni kondici vypada jak svoje vlastni karikatura a diky hrudniku mu ta stihlost ulehcuje pohyb jen tak nejak napul.

pro ilustraci - ten samy pes (resp fena) pred a po, "pred" je v dobe vystav a "po" je po objeveni zdravotnich komplikacich s kostrou, rozdil 8 kg, tj ctvrtina!!! puvodni vahy.

 

Kdo nekdy videl pohyb triala, pak mu nutne musi pripadat zivotni projev vystavaku ponekud humpolacky.  Extremy sou na obou stranach, jiste, ale extremni trial nema problem, narozdil od extremnich vystavaku, kdy ma fena 38 kg a pes jeste o deset vic.

veronika & retrívři v útulcích

 

Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
Petro, však já vím, že není

Petro, však já vím, že není vyložené typ s těžkou kostrou, ale lehké kostry taky ne..přesně jak jsi psala, něco mezi a tak se mi to líbí:o) Měli jsme už různé váhy a jakmile má nad 30, tak nic nevydrží a sice běhá, ale pak funí jak sentinel:oD Jednu dobu dokonce měla i 26 v době, kdy jsme trénovaly na zkoušky a to už mi pak taky přišel extrém, takže u nás ideál těch 28-29 max, kdy ještě může rychle běhat a nevypadá u toho jak buřtík na nožičkách:o)

Teruska.V
Obrázek uživatele Teruska.V
Offline
Viděn(a): 5 let 10 měsíců zpět
Registrace: 11.4.2008
inzeraty/big/ Ta barva u

inzeraty/big/ Ta barva u papírové feny, to je nářez, nebo je to fotkou? Koulím očima

Teruška, Lukáš & smečka

 

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Terusko, normalne kojici fena

Terusko, normalne kojici fena Mrk

veronika & retrívři v útulcích

 

waw
Obrázek uživatele waw
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 10.4.2007
Tohle je u některých hnědých

Tohle je u některých hnědých normální stav - ani nemusí zrovna kojit..

Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
Znám čokoládové feny, které

Znám čokoládové feny, které si při kojení drží svou tmavě čokoládovou barvu bez fleků,takže standart to určitě není..možná jen tady v ČR:oD

Stránky

Téma zamknuto