Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
Bailiška
Obrázek uživatele Bailiška
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 19.5.2009
Efka: Tyhle historické fotky

Efka: Tyhle historické fotky probírám moc ráda, je zajímavé sledovat, jak se plemeno měnilo.

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
1926 - 1932 to byl už docela

1926 - 1932 to byl už docela pěkný pes, ale pak se opět jaksi "zkazil" HlasitÄ› se smÄ›ju. Btw je to jen můj vkus, neberte mě vážně SmÄ›ju se. Dnešní show labíci jsou pro mě prostě pěkní, samozřejmě to nesmí být vyknedlíkované soudky na krátkých nožičkách, ale ty jejich medvídkovské hlavy jsou to co z nich dělá takové ňuňáky SmÄ›ju se a to je přesně to co postrádám u 90% LR bez PP, trialů a (netroufnu si na procenta) některých show linií Mrk

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Tak to máme přesně opačný

Tak to máme přesně opačný vkusMrk Podle mě labík nemá být ňuňací medvídek, ale atletický pohyblivý pes, na kterého je radost koukat při práci - nelíbí se mi teda úplně extrémně lehcí trajláci, ale ti trochu "labradorovitější". Třeba tenhle je prostě nádhernej:

 

Ale každému, co se mu líbí Mrk

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Nj, je to o vkusu, mě se ten

Nj, je to o vkusu, mě se ten z obrázku moc nelíbí, tedy krom barvy HlasitÄ› se smÄ›ju. Když budu chtít elegantího psa, pořídím si jinou rasu SmÄ›ju se

Labíka mám ňuňacího medvídka. A mimochodem znám dost ňuňacích medvídků, na které je radost koukat při práci Mrk

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Efko I na "medvídky" může být

Efko

I na "medvídky" může být radost koukat se při práci. Nemám doma psa podobného na tvou fotku (pro mě naštěstí, má hezkou jen barvu Mrk), ale vydrží celý den běhat na honu a v tempu nepolevuje ... a není takový sám.

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Blbě jsem to napsala. Jasně

Blbě jsem to napsala. Jasně že "medvídci" můžou hodně dobře pracovat, to v žádném případě nepopírám. Jen mi připadá, že u toho působí tak nějak humpolácky a neohrabaně... Prostě se mi líbí psi blízcí "starému" typu labradora - ale je to jen můj osobní vkus a nikomu ho každopádně nevnucuju

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

Bailiška
Obrázek uživatele Bailiška
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 19.5.2009
To jsou nikdy nekončící

To jsou nikdy nekončící dohady - výstaváci vyčítají trialákům, že jsou nestandartní, majitelé trialáků zase výstavákům, že jsou na práci příliš těžcí. Dohodnout se nemůžou, protože pravdu mají oba. Palec nahoru Trialák na obrázku se mi líbí, je to pořád ještě labrador a pracovat se mu bude určitě líp než psovi, co má o deset kilo víc. Jasně že jsou skvěle pracující výstaváci, ale pokud jsou hodně těžcí, tak jim to v práci rozhodně nepomáhá. Moje osobní preference je lehčeji stavěný show, ale zkousla bych i slušně stavěného trialáka. Přidávám krásnou fotku feny z čistě show linie (dokonce po Rocheby Old Smokey) při práci. http://www.pbase.com/woodmist/image/141207303

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Peťo, krásná fotka to je, ale

Peťo, krásná fotka to je, ale fena pro mě krásná není HlasitÄ› se smÄ›ju.

Ale samozřejmě to je o vkusu, vždy bylo a vždy bude a na ideálu naších představ se všichni určitě neshodneme.

Vždyť ani jedna z tvých fenek není lehčeji stavěný show, alespoň já si je takto nepředstavuji.

Bailiška
Obrázek uživatele Bailiška
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 19.5.2009
Málo kdo je takový

Málo kdo je takový šťastlivec, že za ideál může považovat to, co má sám doma. Ale když to vezmu v globálu, dospělou fenu vážící 30kg považuji za spíše lehčeji stavěnou. Těžké mohutné feny mají klidně o 6 kg víc při srovnatelné výšce, aniž by měly výraznou nadváhu.

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Upřímně, neviděla jsem fenu s

Upřímně, neviděla jsem fenu s 36 kg, aniž bych o ní mohla říct, že nemá nadváhu. SmÄ›ju se

Stránky

Téma zamknuto