Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
lištička11
Obrázek uživatele lištička11
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 28.10.2009
Co si myslíte o tomhle?

Alonso 6.5.2009 a panička Lucie

Praha-východ

alohai
Obrázek uživatele alohai
Offline
Viděn(a): 4 roky 4 měsíců zpět
Registrace: 5.6.2008
No, já nevím, moc se mi to

No, já nevím, moc se mi to nezdá. Našla jsem nějaké přesnější informace zde, vypadá to, že to působí opravdu jen na vodu, co pes pije, tím, že se snižuje obsah dusičnanů. Což by nebylo tak špatné, ale jde o to, jaké minerály s tím pes naopak přijímá. Aby na jedné straně něco neubývalo a na druhé něčeho nebylo příliš. Já osobně bych to nepoužívala, ani neznám nikoho, kdo by to dával. Ale víc by k tomu mohl říct nějaký mineralog nebo chemik, zda a co se vůbec z těch kamenů uvolňuje a co to znamená pro toho, kdo to pije.

Lída + Rita (*1.4. 2013)

mmartin
Obrázek uživatele mmartin
Offline
Viděn(a): 5 let 10 měsíců zpět
Registrace: 13.9.2007
Já nejsem mineralog ani

Já nejsem mineralog ani chemik, ale myslím, že to je úplně nah... k ničemu HlasitÄ› se smÄ›ju A mimochodem, nejzelenější trávník mám v místech, kde mi při psích návštěvách čurají psi, bohužel jsou to jen ostrůvky HlasitÄ› se smÄ›ju Myslím, že to jsou vyhozené peníze...

martin + labradorky

alohai
Obrázek uživatele alohai
Offline
Viděn(a): 4 roky 4 měsíců zpět
Registrace: 5.6.2008
Tak zahradu sice nemám, ale

Tak zahradu sice nemám, ale myslím si, že jeden pes, event. pár psů při návštěvách, trávník nespálí, pokud ovšem nechodí čůrat pořád na jedno místo. Protože u nás na sídlišti je takových míst několik, kde tráva už několik let téměř neroste, a co vyroste, to téměř okamžitě zežloutne. Ale tam chodí psů hodně, hlavně při rychlém nočním venčení, kdy je páníček mezi dveřmi, pes vyběhne, vyčůrá se a letí se domů. A pak máme místečko, kam se chodí přečůrávat dvě domácí feny a vetřelec, naše Darča, a tam je to taky spálené. Koulím očima

 

Lída + Rita (*1.4. 2013)

waw
Obrázek uživatele waw
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 10.4.2007
Co opravdu pomáhá, je

Co opravdu pomáhá, je rozředit každou loužičku cca 20 litry vody - pak je z toho naopak super hnojivo :-D

lucifer
Obrázek uživatele lucifer
Offline
Viděn(a): 6 let 4 měsíců zpět
Registrace: 6.10.2010
kamaratka si to kupila,

kamaratka si to kupila, chvali si to. ma fenku, ktora vycuravala v trave kruhy, uz to nerobi. Nemoze k tomu v podstate ziadne pamlsky, ziadne veprove uska, nic. Na 4 dni som ju strazila, dala som jej masko, a za par dni vycuravala opat flaky. Osobne by som to tiez nedavala. Mam tujky, okrasne rododendrony, azalky a ziju....Směju se

lištička11
Obrázek uživatele lištička11
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 28.10.2009
Já nad tím, jako ani

Já nad tím, jako ani nepřemejšlela, mám psa tudíž na zahrádce to spíš odnášejí keříky a stromkyHlasitÄ› se smÄ›ju

Ale jde mi o to, že moc nevěřím, tomu, že je to nezávadný, dlouhodobě v tom nějakej háček asi bude...a taky neznám právě nikoho, kdo by to používal...a že potom nemůže nějaký pamlsky? No chudák teda...to bych radši měla škaredej trávník...

Alonso 6.5.2009 a panička Lucie

Praha-východ

marek
Obrázek uživatele marek
Offline
Viděn(a): 7 let 5 měsíců zpět
Registrace: 17.4.2012
každý týden postříkám vodou

každý týden postříkám vodou keře, stromečky, a trávu.. zatím nic moc nerezne :-D

lištička11
Obrázek uživatele lištička11
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 28.10.2009
Tak to máte nějáké odolné

Tak to máte nějáké odolné stromky...my od jara zaléváme a takto kropíme každý den...a dost stromků už takhle odešlo...dokonce i jeden ovocnej...ale to se moc nepočítá...ten totiž náš milostpán used zadkemSmĂ­ch rozhodl se, že se zrovna v tom místě, kde rostl nebohý stromek posadí..

Alonso 6.5.2009 a panička Lucie

Praha-východ

lištička11
Obrázek uživatele lištička11
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 28.10.2009
Neporadil by mi někdo nějakou

Neporadil by mi někdo nějakou hračku pro kocoura? Něco co by se mu líbilo?SmÄ›ju se

Alonso 6.5.2009 a panička Lucie

Praha-východ

Stránky

Téma zamknuto