Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Požádali jsme pár psů, aby
Požádali jsme pár psů, aby nám řekli, co s prasklou žárovkou:

ZLATÝ RETRIEVER: Hmmm, ono to nesvítí? Doneste mi žebřík
SHARPEI: Nekoukejte na mě a vyměňte ji!
JACK RUSSELL TERIÉR: To je míček?!
JEZEVČÍK: A kruci, nedosáhnu.
NĚMECKÝ OVČÁK: Makáme makáme makáme!
ROTVAJLER: Kdo to byl?! Kdo to byl?!
BERNARDÝN: Mám hlááááááááááááááád.
NEAPOLSKÝ MASTIN: Nemluvte o jídle, nestíhám polykat sliny.
MALTEZÁK: Mastin, ty jsi prase.
VIPET: Vyměňte ji, rychle, pohyb!
RATLÍK: Kluci, asi se počůrám.
BORDER KOLIE: Není čas čekat. Je potřeba vypnout proud, donést žebřík, vylézt na něj, odšroubovat žárovku, slézt dolů, položit ji na stůl, vzít novou, vylézt nahoru, zašroubovat ji, slézt dolů, uklidit žebřík a zapnout proud.
AFGÁNSKÝ CHRT: Z které strany se mám vystavit?
CHOW CHOW: Nudaaaa....
STAFORDŠÍRSKY BULLTERIÉR: Vyskočím tam, vyskočím. Pusťte mě, vyskočím tam!
ANGLICKÝ SETR: To je pod moji úroveň.
KOMONDOR: Nevím jak vy, ale já nic nevidím.
TIBETSKÁ DOGA: ...ómmmmmmmmmm...

... A zatímco si ostatní lámou hlavu, co s prasklou žárovkou, labrador potmě všem vyžere žrádlo z misek.

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

jc
Obrázek uživatele jc
Offline
Viděn(a): 5 dnů 1 hodina zpět
Admin
Registrace: 6.2.2008
sedi :-D

sedi :-D

Honza, Irena a Fox (*25.1.2017)

greppie
Obrázek uživatele greppie
Offline
Viděn(a): 6 let 4 týdny zpět
Registrace: 2.4.2008
Tak přemýšlím, že si na

Tak přemýšlím, že si na venčení pořídím koloběžku - po následcích autonehody si na kole už s Madlou asi netroufnu, a běhat za ní fakt nebudu, to po mě nemůže chtít :-). Ale vůbec nevím jakou. Nemáte nějaký tip?

Stačil by mi nějaký základní typ, nejlépe asi s brzdou (jestli se to vyrábí), a nemusela by stát tisíce. Dala by se nějaká užitečná sehnat třeba do 5tis?

Ála a Madla

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
greppie, s brzdou sou snad

greppie, s brzdou sou snad vsechny :-D

 

Ja si brndu taky poridila kvuli kolizi na kole, z ni se da pomerne snadno seskocit za jizdy, z kola to moc nejde bez ztraty kyticky Hlasitě se směju Ja mela nejdriv juniora od hoty. Dost lidi rika, ze hotovky sou sunty, ale co by clovek chtel za dva tisice, ze. Pode mnou ani pod jinyma lidma se nikdy nerozpadla, a ze casto jsme zkouseli povolenou nosnost :-D

 

Pak sem ji dala pryc, pak nastala prima situace s kolem a ted mam wooxku, ktera uz je o neco lepsi.

ovsem pokud bych mela zbytecnej deset tisic, poridila bych si kostku rex - specialni pro jizdu terenem a pro psy. Jinak nebala bych se zadny kostky, ty sou i za dobrou cenu.

 

Pouzivam teda psy zaprazeny prede mnou, nevazu na ni psa, kterej bezi vedle me, to bych letela i z ni. Jezdime asi takto:

 

Dej vedet, co poridis, ciste pro zajimavost :-)

veronika & retrívři v útulcích

 

greppie
Obrázek uživatele greppie
Offline
Viděn(a): 6 let 4 týdny zpět
Registrace: 2.4.2008
Veroniko, díky za

Veroniko, díky za vyčerpávající přehled.

No já se v koloběžkách vůbec nevyznám, jsem spíš na to kolo, ale po pravdě s kolem za 27tis se mi nechce "hrabat" pár kilometrů po lesní cestě, aby se pes proběhl. Nehledě na to, že mám ještě následky po bouračce a na to kole si ještě ani sama moc jistá nejsem. A Madla potvora běhat chce.

Zatím jenom sprintuje za míčkama, ale ráda bych, aby měla i nějaký vytrvalostnější běh :-).

Asi nejdřív zkusím objevit nějakou půjčovnu, jestli mi to vůbec půjde - Madla asi moc tahat nebude, i když kdo ví, na treku občas taky táhne - a možná mrknu na bazary.

A jak jsou ty koloběžky skladný? Dokážu to nějak frknout do kombíkový oktávky, ale nejlépe dozadu k sedačkám (kufr má Madla) nebo jenom na střechu na nosič?

Ála a Madla

Renčatka
Obrázek uživatele Renčatka
Offline
Viděn(a): 7 let 5 měsíců zpět
Registrace: 24.11.2010
Myslíte že je pro pejsana

Myslíte že je pro pejsana lepší obojek nebo kšíry??? Nechápu

Renča:Nelly(15.7.2009)

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Co se mě týče, tak ani jedno,

Co se mě týče, tak ani jedno, Baysha chodí zásadně nahatáHlasitě se směju Obojek už jsme vypustili, jednak jí to bez něj podle mě víc sluší a za druhé mě nebavilo ho pořád prát od bahna. Vodítko stejně potřebujeme v podstatě jen do MHD a to máme lovecké s moxon smyčkou.

 

Jinak záleží na tom, jaké použití máš na mysli. Kšíry jsou hlavně na tahání, na stopy a obrany a na připoutání do auta. Ale na normální vodění na vodítku je podle mě lepší obojek, pes je na něm ovladatelnější (samozřejmě pokud nemá nějaký zdravotní problém, pro který by obojek nemohl mít).

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

Renčatka
Obrázek uživatele Renčatka
Offline
Viděn(a): 7 let 5 měsíců zpět
Registrace: 24.11.2010
Ptám se jen tak.Vlétě jsme

Ptám se jen tak.Vlétě jsme byli na dovolené v Itálii,a tam převážě používají kšíry,ať to byl malí pejsek,nebo velký...

Renča:Nelly(15.7.2009)

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Já bych bez obojku se psem

Já bych bez obojku se psem ven nevylezla. Je sice fajn, že psovi to víc sluší, ale v případě ztráty psa to nikdo moc neocení :). Na obojku je známka s mým telefonním číslem, což je nejrychlejší cesta jak získat zvíře co nejdřív zpět. Ano, dalo by se říct, že svým psům věřím na 100%, že se nikdy neztratí, ale... to ALE tam bude vždy Mrk

Jinak za mě obojek.

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
VeVes: ještě jsem nepřišla na

VeVes: ještě jsem nepřišla na způsob, jak přesvědčit tu moji šílenou závislačku, že by se ode mě mohla případně občas vzdálit i dál než na deset metrůHlasitě se směju

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

Stránky

Téma zamknuto