Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Já myslím, že není třeba nás

Já myslím, že není třeba nás zde poučovat o labradorech Mrk. Ikdyž novinky jsou vítány. HlasitÄ› se smÄ›ju

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Lusy, poslední koho bych

Lusy, poslední koho bych poslouchala ohledně výchovy psa je již zmíněný myslivec, podívejte se někdy s jakou "radostí" pracují psi vedení myslivci. Ano, nechci házet všechny do jednoho pytle, ale bohužel valná většina se s výcvikem psa "nepáře". 

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Lusy, o tom, že existují

Lusy, o tom, že existují různé typy labradorů, samozřejmě vím. Ale jedinci obou typů můžou být hubení nebo tlustí, bez ohledu na mohutnost kostry. Vaše fenka má mohutnou kostru, to ano, ale kromě toho má i nadváhu.

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

barceo
Obrázek uživatele barceo
Offline
Viděn(a): 5 let 5 měsíců zpět
Registrace: 20.7.2011
Někde jsem četla nějaký

Někde jsem četla nějaký článek o tom, jak můžu "zabránit" torzi žaludku a bylo tam napsáno - vyvýšené misky, tak mě zajímá jestli je to pravda. Samozřejmě, že jen toto nepomůže, ale jestli to má na to nějaký vliv?

Boo
Obrázek uživatele Boo
Offline
Viděn(a): 1 rok 10 měsíců zpět
Registrace: 3.8.2011
Lucy, nevím přesně, do kolika

Lucy, nevím přesně, do kolika jsme nosili, ale vím, že když už jsem nemohla já, nastoupil taťka a nosil do doby, co se opravdu dalo. Jestli je 30kg v tomhle věku moc...Popravdě, nejsem ta povolaná soudit. Podle fotek bych řekla, že ano.  Ale neberte to ve zlém. Nechci vás nijak odsuzovat. Lucynka je moc krásná holka, ale když vidím hlavu a krk v poměru s tělem (asi to blbě píšu, ale snad mě pochopíte), tak vidím proporční rozdíly. Váhově raději držím pusu, ve vašem věku jsme na tom byli podobně.

Pokud se pes opravdu takhle dožaduje pozornosti, tak se dle mě už nejedná o temperament. Ano, štěně to je, máte pravdu. Sama mám doma puberťáka. Ale ví, kdy je konec srandy. Prut či podobné věci bych nikdy nepoužila. Jednou jsem byla opravdu vytočená a švihla jsem ho po zadku novinama. Obrečela jsem to v koupelně a bylo to k ničemu. Proto jak tu psali holky, zkusit odměňovat za hodné chování než vyčinit špatné. 

 

Eliška & Boo (29.5.2011), Karviná

 

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
barceo: Já jsem se naopak

barceo: Já jsem se naopak dočetla, že je krmení z vyvýšených misek rizikové. A vyber si... Nechápu

http://www.deutsche-dogge.cz/bonoda/vyziva.html

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

Boo
Obrázek uživatele Boo
Offline
Viděn(a): 1 rok 10 měsíců zpět
Registrace: 3.8.2011
Barceo: zrovna včera mi

Barceo: zrovna včera mi přišli. Jsme spokojení. Objednala jsem si k tomu i barevné misky do interiéru a bomba. Boo krmení nevynáší a přijde mi to ze zdravotního hlediska k nezaplacení. O prevenci v přetočení žaludku jsem na to slyšela pozitiva. 

Eliška & Boo (29.5.2011), Karviná

 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Hezký stojan  My máme také a

Hezký stojan SmÄ›ju se

My máme také a jsem s ním už roky spokojená. 

barceo
Obrázek uživatele barceo
Offline
Viděn(a): 5 let 5 měsíců zpět
Registrace: 20.7.2011
jee... ty jsou nádherné ty

jee... ty jsou nádherné ty misky. Kde jste je koupila? Já jsem právě koukala na ty stojany a mají k tomu jen obyčejné nerezové misky. Nebo ty misky jste k tomu zakoupila zvlášť? :-)

Boo
Obrázek uživatele Boo
Offline
Viděn(a): 1 rok 10 měsíců zpět
Registrace: 3.8.2011
Barča: Vše koupeno v jednom

Barča: Vše koupeno v jednom obchůdku. Mističky máme zelené (asi se jeví jako žluté):

http://www.siera.cz/psi-misky-fontany-nerezove/196-miska-nerezova-barevna-deluxe-s2-284l-8595091753864.html

A stojánek tento:

http://www.siera.cz/psi-misky-fontany-nerezove/346-stojan-na-misky-2-x-28-l-1ks-8595091707461.html

Ale říkám si, že jsme si měli vzít těch 1,75l. Když nasypu 1/2 denní krmné dávky, tak jsou granule jen na dněSmÄ›ju se Můžu říct, že je opravdu stabilní. Jen mi vadilo, že nebyla třeba doprava zdarma. Kupovala jsem i granule a jsem asi rozmazlená z happypetu, že mám většinou nad 1000Kč dovoz zdarmaHlasitÄ› se smÄ›ju

Eliška & Boo (29.5.2011), Karviná

 

Stránky

Téma zamknuto