Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
Lusy, ne nemám dokonalého psa

Lusy, ne nemám dokonalého psa :-) Jen jsem soudná a schopná i své psy co se týče exteriéru ,,posoudit" a nematlu si med kolem pusy...pro mě, v mých očích dokonalí jsou, ale to z uplně jiného důvodu a to, že jsou moji a jako moje děti, takže pro mě, dokonalí :-)

Ovšem když se na ně kouknu okem nezaujatým, tak ne, nejsou dokonalí

 

Lusy
Obrázek uživatele Lusy
Offline
Viděn(a): 8 let 2 dny zpět
Registrace: 13.11.2012
Jackey rozumím ti mám stejný

Jackey rozumím ti mám stejný názor na mého psa.

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Lusy, prosím o klid a

Lusy, prosím o klid a pročtení pravidel webu, pokud chcete tlachat, tak do hospody a ne v tématu vázajícím se na určitou "problematiku", pokud chcete urážet psy ostatních členů, tak poprosím o odchod z webu, minimálně do doby, než se uklidníte. Valná většina lidí zde má velké zkušenosti s plemenem a dali vám jen upozornění, že Vaše fenka má krapet nadváhu, kterou vy zaměňujete s mohutností a nemysleli to zle, naopak je to přínosná informace i pro blaho vaší, jistě milované fenky, jelikož každé kilo navíc v době růstu kostry může nadělat neplechu. Děkuji za pochopení.

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Lusy
Obrázek uživatele Lusy
Offline
Viděn(a): 8 let 2 dny zpět
Registrace: 13.11.2012
Děkuji taky jsem měla 13let

Děkuji taky jsem měla 13let plemeno psa labradora mám taky zkušenosti,nejsem začátečník ,nejsem chovatel,ale mám svůj názor a pokud to někoho uráží že mám svůj názor na ostatní tak jako oni na mne,tak se nebudu bavit s lidmi co jsou pokrytci.Končím.Vando a Kelinko napíšu soukromě papa pošlu nové foto Lusy jen Vám.

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Lusy, názor tady nikdo nikomu

Lusy, názor tady nikdo nikomu nebere, ale web má určitá pravidla a ty se musí dodržovat, je to o pouhé slušnosti. Nikdo tady nikoho nedrží. 

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

waw
Obrázek uživatele waw
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 10.4.2007
Je opravdu tak těžké

Je opravdu tak těžké pochopit, že toto vlákno je o váze a výšce? Vaše komentáře patří úplně jinam, tak to prosím respektujte a nepřidávejte práci moderátorům fóra.

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Téma "váha..výška..." byla

Téma "váha..výška..." byla pročištěno, veškeré komentáře přesunuty sem, viz výše. 

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Lusy
Obrázek uživatele Lusy
Offline
Viděn(a): 8 let 2 dny zpět
Registrace: 13.11.2012
Vy všichni si to moderujete

Vy všichni si to moderujete  a modelujete podle toho jak se Vám to hodí,Vaše moderování na webu je katastrofa.Pro každého kdo se začne bránit argumentama tak ihned utlečete blábolama jací jste odborníci.Vy jste velice neprofesionální a můj drahý čas ztrácet s Vámi určitě  nebudu,nejste jediny web o labradorech.Aby si s Vámi za chvíly vůbec někdo psal,když jste takový odborníci...............

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Aby si s Vámi za chvíly vůbec

Aby si s Vámi za chvíly vůbec někdo psal,když jste takový odborníci...............

Tomu se rika hrebicek na hlavicku Mrk

 

Lucy, je pravda, ze by tva cubice mohla trosku shodit. Ale nenech se mistnim nedostatkem sebereflexe odradit, posledni dny je to tu jak zavan cerstvyho vzduchu.

 

Ale nebrala bych vazne straseni hrozitanskou dysplazii, nebot osobne znam fenu (ne labrador), odmala obezni jako prase, na jejich zadech se dalo stolovat, jak byly siroky. Dokonce ji za to penalizovali na vystavach, a to jsou u nich rozhodcima preferovany psi s brutal nadvahou, jak u labradoru. A v roce a pul vysly nuly jak na kyclich, tak na loktech. Cumela sem na ni jak blazen. Furt sem panicce rikala, at cubici zhubne, ze na to doplati a ono nic. Takze si zacinam myslet, ze kdyz u psa nejsou geneticky predpoklady, tak dkk proste mit nebude. Jestli to plati i opacne zatim nevim, cekame u experimentalniho zvirete na ofiko rentgeny, jestli jde dyplazku ukrmit.

 

Mam za to, ze tvoje cubice je jeji matka pres kopirak, takze vliv otce bych u ni moc nepredpokladala. Taticek je tak strasne tezkej a ma pronesenej hrbet uz odroka, takze bud rada, ze mas cubu po mame..

 

veronika & retrívři v útulcích

 

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Vážení co jste měli čest číst

Vážení co jste měli čest číst předchozí diskusi, všechny komentáře byly odebrány, za což se omlouváme. Nicméně vyskytla se nová skutečnost a to, že blokované uživatelce Marcik nestačily veřejné urážky na adresu naší moderátorky zde na webu, ale zašla, až tak daleko, že jí rosezílá spamové urážlivé a vyhrožující SMS přímo na soukromý mobil. Vše je v řešení. Děkujeme za pochopení. 

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Stránky

Téma zamknuto