Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
Boo
Obrázek uživatele Boo
Offline
Viděn(a): 1 rok 10 měsíců zpět
Registrace: 3.8.2011
Na kozačky jsme si teď

Na kozačky jsme si teď koupila v deichmanu HIGH-TECH pěnu. Ještě jsem v nich ale pořádně nebyla, ale mamka už chodí a říkala, že zatím dobrý-ona to ale bere tak, že v každé botě je vždycky trošku vlhko. Takže pokud nemá rybník, tak to neřeší.

Jinak na zimu na sportovní obuv používám impregnaci Toko Shoe Proof. Je i na kůže/textil, ale balená je jako rozprašovač. Kupovala jsem jí ve sportisimu a je super. Boty nastříkám 1x týdně a budu je mít už 3 rok jako nové. Sice mám samo o sobě nedobytné Salomonky, ale neprojde dovnitř ani kapička, takže jsem spokojená.

 

Eliška & Boo (29.5.2011), Karviná

 

Beenee
Obrázek uživatele Beenee
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Patřím mezi ty, co preferují

Patřím mezi ty, co preferují nahaté psy. HlasitÄ› se smÄ›ju V časech, kdy Danny obojek nosil se mi ne jednou stalo, že mi někdo volal, aby mi ztracený obojek s tagískou vrátil. Pes se neztratil narozdíl od obojku nikdy. PĂ­skám si

Lenka, Danny a Kip z Brna

greppie
Obrázek uživatele greppie
Offline
Viděn(a): 6 let 4 týdny zpět
Registrace: 2.4.2008
Používáte při přepravě psa v

Používáte při přepravě psa v kufru nějaké kryty nárazníku? Aby nebyl poškrábaný od drápů a věčně zablácený?

Ála a Madla

Kristý
Obrázek uživatele Kristý
Offline
Viděn(a): 6 let 11 měsíců zpět
Registrace: 22.7.2012
Ahoj, já dávám do kufru deku

Ahoj, já dávám do kufru deku a než jí nechám naskočit tak deku spustím přec celý narázník dolů aby to nepoškrábala a pak jí zase zastrčím do kufru. Ale bohužel jsem na to přišla trošku pozdě takže auto už poškrábané mám :-D Kristýna a Megi

 

greppie
Obrázek uživatele greppie
Offline
Viděn(a): 6 let 4 týdny zpět
Registrace: 2.4.2008
Já bych si představovala něco

Já bych si představovala něco takového. Ale teda za jinou cenu :-).  Ale nechci to "napevno" připevňovat do kufru (tohle se šroubuje, nebo lepí), zastrčím to pod box. Příp. ještě tohle.

Nepotřebuji to ani tak široké, přes celý kufr, box mám jenom přes půlku. Hlavně aby to bylo omyvatelné :-)

 

Ála a Madla

Orin
Obrázek uživatele Orin
Offline
Viděn(a): 1 rok 3 měsíců zpět
Registrace: 8.6.2009
No, já jsem si do auta

No, já jsem si do auta pořídil origo od výrobce "ochranu nakládací hrany" - alespoň takhle to výrobce nazval. Funguje bezvadně, je to plastový nalepovací pruh, psům se i líp nastupuje, ale (protože to byl origo kus) ta cena byla ještě o něco "jinde"...

--

Petr + Teddy + Kira

greppie
Obrázek uživatele greppie
Offline
Viděn(a): 6 let 4 týdny zpět
Registrace: 2.4.2008
A jak to vypadá? Já u

A jak to vypadá?

Já u škodovky objevila jenom toto, ale v eshopu to nemají na oktávku

Ála a Madla

Orin
Obrázek uživatele Orin
Offline
Viděn(a): 1 rok 3 měsíců zpět
Registrace: 8.6.2009
No, ja to nemam na oktavku,

No, ja to nemam na oktavku, takze nevim kde by to moli nejak rozumne mit, ale to moje vypada podobne jako tady...

--

Petr + Teddy + Kira

barceo
Obrázek uživatele barceo
Offline
Viděn(a): 5 let 5 měsíců zpět
Registrace: 20.7.2011
chtěla jsem se zeptat, jestli

chtěla jsem se zeptat, jestli používate vyvýšené misky, jako ty kovové stojánky pro pejska. Slyšela jsem, že je to lepší, když se pes při žraní a pití nemusí tolik předklánět. Je to pravda?

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Nevím, zda je to pravda, ale

Nevím, zda je to pravda, ale mám stojan na misky roky a jsem spokojená. Moji pejsci dají přednost vždy vyvýšené misce, před tou, co je položena na zemi.

Stránky

Téma zamknuto