Hospoda 2012

250 příspěvků / 0 nových
Poslední
VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Na to já nepřišla u Aishi za

Na to já nepřišla u Aishi za celých jejích skoro 7 let a Elsa není o moc jiná, ale nerada bych jednou na tu přílišnou důvěru dojela Mrk

A nemluvě o tom, že ve městě "nahý pes" to by se nelíbilo myslím nejenom ochráncům zákona, ale ani spoluobčanům, mě tedy rozhodně ne. Když vidím psa bez obojku, myslím si své, nikdy totiž nevím jak je ten pes vychovaný a co tím majitel sleduje Mrk

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Ochránci zákona u nás psy moc

Ochránci zákona u nás psy moc neřeší. Onehdy jí dokonce házeli míčekSměju se A když vidím někoho, koho neznám, tak si ji včas dávám k noze, nebo ji posadím vedle cesty a nechám lidi projít. To je jasný, že na volně pobíhajícího psa spousta lidí není zvědavá. Ale to podle mě není o tom, jestli pes má obojek, nebo ne...

 

Nevím, fakt si naprosto vůbec nedokážu představit, co by se muselo stát, aby se nám ztratila. A pokud by se tak už stalo, tak má tetování i čip.

 

Ale já si třeba zase nedokážu představit vyjít na procházku bez píšťalky...

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Musím souhlasit s Verčou, už

Musím souhlasit s Verčou, už tolik lidí si nedovedlo představit, že by se jim ztratil pes a jak na to doplatili.

Také se mi více líbí psi bez obojku, ale nosit ho budou, mají čip, tetování + k tomu kontakt na mne na obojcích. Jen kvůli tomu, aby se mi líbili na procházce, nebudu riskovat a to ani trošičku.

 

Jinak když vidím labradora na kšírách, tak jediné, co mne napadne je to, že je nemocný anebo nevychovaný.

Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
Já tedy taky preferuji nahaté

Já tedy taky preferuji nahaté psy, ale je pravda, že my nebydlíme ve velkém městě a kdy mám psy na volno a tedy nahaté, tak je mám pod kontrolou. Pro případ, že by se zaběhli, tak mají čipy a navíc my jsme tak velká skupinka, že nás už všichni znají:oD Ale když jsem bydlela v Praze, tak Peggy měla obojek vždy, to je pravda...tady u nás je to teď akové volnější a na vodění mám moxona

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Jinak když vidím labradora na

Jinak když vidím labradora na kšírách, tak jediné, co mne napadne je to, že je nemocný anebo nevychovaný.

 

Mam to stejne Hlasitě se směju ja pak okamzite menim trasu, pac mam zkusenost, ze to sou pekny vykutalenci, oprou se do postroje a klido pribehnou s majitelem orajicim hlavou brazdu v pude. Moji psi maji vsichni obojky 24/7, na ven dostavaji dalsi obojky a nekteri i postroj, uplne beze vseho bych nevysla. Taky me jima hruza, jak vidim v postrojich stenata. Nauci se akorat tahat a poradne chodit na voditku se uci poradnym trhanim az nekdy v pubertalnim veku.

veronika & retrívři v útulcích

 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Taky me jima hruza, jak vidim

Taky me jima hruza, jak vidim v postrojich stenata. Nauci se akorat tahat a poradne chodit na voditku se uci poradnym trhanim az nekdy v pubertalnim veku.

 

Přesně tak, ještě jsou nejlepší ti majitelé, co dají psovi postroj do auta Greendog a myslí si, jakou mají parádičku HlasitÄ› se smÄ›ju

Boo
Obrázek uživatele Boo
Offline
Viděn(a): 1 rok 10 měsíců zpět
Registrace: 3.8.2011
Evi, to myslíš postroj

Evi, to myslíš postroj používaný přímo do auta nebo na procházky?SmÄ›ju seGreendog bereme opravdu do auta a zapasováváme ho do bezp.pásu. A v zimě jsme s ním zkoušeli psa nechat táhnout sáňky (prázdné, letos mu tam zkusíme dát neteř).

 

Co se klasického venčení týče, preferuji obojky s tagískou.Jak říká VeVes, pořád tam bude ALE. Připadám si více jistá. Jsem ale ráda, když mám pak doma psa nahého. 

 

Eliška & Boo (29.5.2011), Karviná

 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Oni nosí postroj do auta na

Oni nosí postroj do auta na ven :). Viděla jsem už pár takových expertů, jejich psi ho nosí na běžné venčení.

Ájinka
Obrázek uživatele Ájinka
Offline
Viděn(a): 4 roky 11 měsíců zpět
Registrace: 25.5.2007
Já preferuji obojek s tel.

Já preferuji obojek s tel. číslem. I když mají čip, forma čísla na obojku mi přijde jako nejrychlejší způsob, jak dostat psa zpět a neburcovat útulek či policii, kvůli přečtení čipu. V autě jezdí v kufru a v případě, že jedou na sedačkách, jsou připoutány v postroji, který čas od času použijeme i na jiné účely ...

(autor Slezáková)

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Nemáte někdo zkušenost s

Nemáte někdo zkušenost s nějakým opravdu fungujícím přípravkem na impregnaci bot? Mám kožené boty s membránou a i když jsem je důkladně nakrémovala speciálním krémem a nastříkala voděodolným sprejem, stejně jsou po dvouhodinové procházce promočené:-(

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

Stránky

Téma zamknuto