Hospoda 2010/2011

2260 příspěvků / 0 nových
Poslední
Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
I k nám přijde Ježíšek s

I k nám přijde Ježíšek s dárky pro pejsky, neumím si představit, že by nic nedostali, navíc se tím bavíme celé rodina.

Denýsek už to zná, jakmile jsou dárky pod stromečkem, je schopný tam čekat celý den SmÄ›ju se. Denda většinou dostává něco na jídlo, jako metrový penis a tak dále, protože on má největší radost z něčeho na zub a čím větší, tím větší radost.

Já mám letos všechny dárky už nakoupeny, takže dostanou něco na zub, hračky a něco na výcvik. Cloe už teď dostane novou misku na granulky a nějaké drobnosti, co chci používat už teď.

Já nedávám dárky jen mým pesanům, ale i v naší "partě" dáváme pejskům dárky a moc se mi tento zvyk líbí. Mrk

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Já nedávám dárky jen mým

Já nedávám dárky jen mým pesanům, ale i v naší "partě" dáváme pejskům dárky a moc se mi tento zvyk líbí. 

 

I mě SmÄ›ju se

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Suzannee
Obrázek uživatele Suzannee
Offline
Viděn(a): 6 let 10 měsíců zpět
Registrace: 28.3.2009
Máte doma někdo nějakou

Máte doma někdo nějakou zábavnou stolní hru? Objevila jsem na netu hry Český film, Česko a Párty alias nemáte je někdo?Jaké jsou?Případně tip na nějaké jiné. Activity už jsou okoukané, ale chtěla bych něco v tomto stylu.

waw
Obrázek uživatele waw
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 10.4.2007
Máme Česko (otázky a

Máme Česko (otázky a odpovědi) a nám se to teda líbí. Je to zajímavé i poučné a někdy se z toho člověk dokonce něco naučí. Z jiného typu her bych doporučila třeba Carcassonne nebo Ubongo. Záleží, co vás baví :-)

Beenee
Obrázek uživatele Beenee
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Máme Česko otázky a odpovědi,

Máme Česko otázky a odpovědi, Svět otázky a odpovědi a super. Máme tento typ her rádi, ale je fakt, že každá hra se omrzí. Kamarádka má Český film a to je velmi parádní. Hodně jsme se nasmáli, jen hrát tuto hru "způsobem" Activity nás tedy nebavilo, naštěstí je více možností, jak tuto hru hrát. Ještě občas hrajeme hru "Všechny vlajky světa". Je to podobný tip hry, při troše fantazie (alkoholu) zábavný a poučný velice.

 

Lenka, Danny a Kip z Brna

zuzanas
Obrázek uživatele zuzanas
Offline
Viděn(a): 7 let 4 měsíců zpět
Registrace: 20.8.2007
Pokud se to k vám ještě

Pokud se to k vám ještě nedostalo: SmÄ›ju se

 

Stačí jednou kliknout a pomůžete..

Na adrese http://tetaberta.sk/nakrm_psa/ probíhá akce Nakrm psa - jednou denně zde můžete kliknout na některého pejska z útulku a po dosažení 5000 kliků mu pošlou 30 kg granulí. Akce je sice poměrně krátká (jen do 6.12.), ale když se brzo zapojí dost lidí tak snad několik pejsků nakrmíme. A nic to nestojí. Hlasujte spíše pro pejsky, kteří už mají hodně hlasů:))

 

Lucy_m
Obrázek uživatele Lucy_m
Offline
Viděn(a): 5 let 3 měsíců zpět
Registrace: 20.7.2011
Už jsem se připojila a budu

Už jsem se připojila a budu poctivě klikat každý den. Ikdyby nakrmili jednoho pejska tak to stojí za to.

Lucka & Akim (30.6.2011)

http://akim3006.webnode.cz/

Roman
Obrázek uživatele Roman
Offline
Viděn(a): 7 let 10 měsíců zpět
Registrace: 14.11.2008
Ještě k těm

Ještě k těm hrám...

Doporučuju:

Česko, otázky a odpovědi

Svět, otázky a odpovědi

Český film, otázky a odpovědi

novinka je USA, otázky a odpovědi mě to teda moc nezaujalo, ale prodává se dobře

pro ty co mají rádi klasickou hudbu Klasika

dost dobrá je Párty Alias

Osadníci z Katanu

Ubongo

a jinak klasika - Carcassonne, Scrabble, Dostihy a sázky, Monopoly, Activity....

pro 18+ je Laškování a Nevinné hrátky pro 2 HlasitÄ› se smÄ›ju

 

a v dětských teda letos asi vede Veselá chobotníce, Gargamelova past a experimentální sady (Pravěké akvárium, Ekosystém, Chemická laboratoř, Planetárium, Mýdlová laboratoř...)

 

 

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Nic, nemají z toho stejně

Nic, nemají z toho stejně rozum.

 

mame to stejne, vzdycky teda dostanou neco malyho, co vetsinou hned sezerou, ale co potrebujou, dostavaj celorocne, na to nemusim cekat na 24.12.Mrk

veronika & retrívři v útulcích

 

alohai
Obrázek uživatele alohai
Offline
Viděn(a): 4 roky 4 měsíců zpět
Registrace: 5.6.2008
Tak Darče bych asi nejvějtší

Tak Darče bych asi nejvějtší radost udělala úplně volným Štědrým dnem, kdy by si mohla svobodně a dle libosti pročuchávat, ochutnávat a požírat různé sajrajty z trávníků a chodníků, kdy by mohla pořádně prošmejdit okolí popelnic a na závěr se "navonět" v "něčem" člověčím, hooodně "voňavým". A já bych ji nenapomínala, nehubovala, netrestala ani nevykoupala...KoulĂ­m oÄŤima 

To by byl pro tu moji labradůru ten nejkrásnější dárek.

Lída + Rita (*1.4. 2013)

Stránky

Téma zamknuto