Hospoda 2010/2011

2260 příspěvků / 0 nových
Poslední
Danny
Obrázek uživatele Danny
Offline
Viděn(a): 7 let 2 měsíců zpět
Registrace: 11.6.2009
http://www.novinky.cz/zena/vz
Aylin
Obrázek uživatele Aylin
Offline
Viděn(a): 4 roky 3 měsíců zpět
Registrace: 11.11.2010
chtěla bych se zeptat, jak je

chtěla bych se zeptat, jak je to se psy v Praze v městské. košík mám, jen nevím, jak je to s jízdným. prozatím jsem to řešila jen jednou a paní v trafice mi řekla, že mám mít lístek jako pro lidi, ale nevim. moc děkuju za info

 

Jana a Aylin

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Je to jako říkala paní v

Je to jako říkala paní v trafice, lístek stejný jako pro dospělého člověka.

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

greppie
Obrázek uživatele greppie
Offline
Viděn(a): 6 let 4 týdny zpět
Registrace: 2.4.2008
Já mám pocit, že už v Praze

Já mám pocit, že už v Praze pes neplatí plnou cenu jako dospělý člověk, ale asi polovinu.

Začátkem srpna jsem byla v Praze (bez psa) a při koupi lístku v automatu jsem si všimla, že pes má jinou cenu - pamatuji si, že jsem měla radost, že už neplatí tolik. Tak doufám, že jsem tenkrát koukala dobře.

Ála a Madla

mmartin
Obrázek uživatele mmartin
Offline
Viděn(a): 5 let 10 měsíců zpět
Registrace: 13.9.2007
Cena přepravného za

Cena přepravného za zavazadlo, psa bez schrány nebo dětský kočárek bez dítěte je 16 Kč, a to bez současných pásmových omezení s maximální časovou platností 240 minut. Zdroj www.dpp.cz

martin + labradorky

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Aháá, tak tuhle změnu jsem

Aháá, tak tuhle změnu jsem nezaznamenala :)

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

barceo
Obrázek uživatele barceo
Offline
Viděn(a): 5 let 5 měsíců zpět
Registrace: 20.7.2011
Jaké si kupujete časopisy o

Jaké si kupujete časopisy o psech? Kupuji si Psí kusy a ty jsou fajn. Třeba mi nějaký dobrý ještě poradíte :-)

Danny
Obrázek uživatele Danny
Offline
Viděn(a): 7 let 2 měsíců zpět
Registrace: 11.6.2009
dogs magazín :-)

dogs magazín :-)

jc
Obrázek uživatele jc
Offline
Viděn(a): 5 dnů 1 hodina zpět
Admin
Registrace: 6.2.2008
Neco pro ITaky z RedHatu: "An
Neco pro ITaky z RedHatu: "An updated tzdata package that updates Daylight Saving Time observations for
Newfoundland and Labrador is now available."

 

Honza, Irena a Fox (*25.1.2017)

alohai
Obrázek uživatele alohai
Offline
Viděn(a): 4 roky 4 měsíců zpět
Registrace: 5.6.2008
Dnes v noci přivezli na naši

Dnes v noci přivezli na naši kliniku 70letou paní pokousanou vlastním labradorem. Údajně pes ležel a spal, ona se k němu nahnula, přímo k hlavě, chtěla se s ním pomazlit... no a pes se lekl, vylítl a rozpáral jí dolní ret na dvě půlky, kousl do tváře a ještě nějaké zhmožděniny tam byly. Podrobnosti neznám, sloužím o patro níž na lůžkách, ale přišel mi to vylíčit doktor, který to ošetřoval, nic bližšího o psovi nevěděl, jen že nebyl z útulku, měli ho několik let a prý nikdy nic takového neudělal.

Od začátku prázdnin je to na naší klinice čtvrtý případ takového velkého pokousání psem, z toho 3x to byl labrador a 1x něm. ovčák. U těch labíků netuším, zda to byli opravdu labradoři nebo zda a do jaké míry tam byl mix jiné krve. Nějak mi taková velká zranění (v jednom případě téměř skalpovaná tvář) nezdají na "opravdu" labradory. Nebo jsou lidi tak naivní, že neberou labradory jako psy, ale jako nezměrné dobráky, kteří si nechají líbit úplně všechno, nechají se sebou dělat možné i nemožné a že by nikdy přece nikoho nepokousali... A neuvědomují, že přeze všechno jsou to prapůvodem šelmy...

Lída + Rita (*1.4. 2013)

Stránky

Téma zamknuto