Hospoda 2010/2011

2260 příspěvků / 0 nových
Poslední
VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Petra: jinak máš moc krásný

Petra: jinak máš moc krásný hafany a ta labina je kus to ta moje je malinká a celkem hubenour.

 

Děkuju :). Labina velká není, má 55cm v kohoutku - snandard. Jen má 33 kilo, otesánek :)

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Petra
Obrázek uživatele Petra
Offline
Viděn(a): 8 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.6.2011
vypadá větší :) ale je stejná

vypadá větší :) ale je stejná jak ta moje akorát máme teda o 6 kg mín,ale ještě zmohutní

Kačulik
Obrázek uživatele Kačulik
Offline
Viděn(a): 8 let 5 měsíců zpět
Registrace: 19.8.2008
Ahoj, dnes nám jedna paní ze

Ahoj, dnes nám jedna paní ze zverimexu říkala, že uzené kosti, které se běžně ve zverimexech prodávají, nejsou pro psy vhodné, protože obsahují hodně škodlivých látek které se pak usazují v ledvinách a způsobují velké problémy. Tak by mě zajímalo, jaký na to máte názor? Já občas naší Sany kupuju, protže jí krásně vyčistí zuby, jak si je okusuje.... Dík :-) 

Ps: nevěděla jsem kam s tím, tak sem to hodila tady

Kača a Sanynka (http://sanypes.netstranky.cz/) (23.6.08)

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Já jsem na ty kosti párkrát
Já jsem na ty kosti párkrát ve zverimexech koukala a moc se mi nelíbily. Bůhví co v nich je a hlavně jak byly skladované... Radši koupím v řeznictví morkové kosti a uskladním v mrazáku (přítel si věčně stěžuje, že jsme koupili obrovský mrazák a je tak plný psího žrádla, že se nám tam nevejde už ani nanuk :D )

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
lištička napsala: aha pardon,

lištička napsala: aha pardon, to mi nějak uniklo, že už tu je téma založeno..vy mě tu nemít, tak nemáte co uklízetAndĂ­lek

 

Tak to tě můžu uklidnit, tady není o práci nouzi, je pořád něco k přesouvání SmĂ­ch

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Kačulik
Obrázek uživatele Kačulik
Offline
Viděn(a): 8 let 5 měsíců zpět
Registrace: 19.8.2008
Efka, dík za tip, ty morkové

Efka, dík za tip, ty morkové kosti asi fakt budou lepší, než ty uzené :-)

Kača a Sanynka (http://sanypes.netstranky.cz/) (23.6.08)

vendy2
Obrázek uživatele vendy2
Offline
Viděn(a): 8 let 7 měsíců zpět
Registrace: 2.8.2011
čau Evi, jsem to já , vidíš

čau Evi, jsem to já HlasitÄ› se smÄ›ju, vidíš to já jsem si říkala že by jsi tu mohla být taky. Jak se máte?

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Já to poznala až dle fotek,

Já to poznala až dle fotek, protože stejné jsi dala na FB HlasitÄ› se smÄ›ju

My se máme skvěle, to víš, prázdniny, tak se ani jinak mít nelze SmÄ›ju se 

Jsem ráda, že jsi to tady našla, určitě se tady dá načerpat plno rad. Neboj se na cokoli zeptat.

vendy2
Obrázek uživatele vendy2
Offline
Viděn(a): 8 let 7 měsíců zpět
Registrace: 2.8.2011
:) taky užívam prázdniny, v

:) taky užívam prázdniny, v mém případě poslední, pokud mě teda nepřeskočí a nestanu se učitelkou .D. Je to tu super, načerpala jsem tu spoustu informací a oproti jiným stránkám, je to tu fakt na úrovni :) akorát pořád nevím co s granulema :( 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Já za sebe mohu doporučit

Já za sebe mohu doporučit First Mate a také se mi líbí Arden Grange a z těch levnějích Belcando. Mrk Určitě bych nedávala něco jako RC, Eukanubu a spol.

Stránky

Téma zamknuto