1.5. – 2.5.2010 Mezinárodní výstava psů PRAHA

85 příspěvků / 0 nových
Poslední
veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Pan ten a ten dal mému

Pan ten a ten dal mému Brokovi VD...neměla jsem jezdit, je to přesně takový rozhodčí, jak se všude povídá.

Pan ten a ten dal Brokovi CACe, nesmíte věřit všemu, co se povídá, pán se opravdu vyzná.

 

taky znam Hlasitě se směju

 

veronika & retrívři v útulcích

 

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Často to čtu na www

Často to čtu na www stránkách, docela se tím bavím. Jakmile má Broček hezké uméstění, tak rozhodčí se výborně vyzná ve standardu. SmĂ­chA někteří psi jsou tak kvalitní, že jedou až do Montenegra, aby jim to tam potvrdili.

Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
veroniko, já si na ty

veroniko, já si na ty rozhodčí klidně pojedu už jen z toho důvodu,že si nerada tvořím názor z toho,co jedna bába povídala,ale ráda vidím věci na vlastní oči...pak už aspoň budu vědět a nejde jen o nějaká umístění,ale hlavně o zkušenosti,jak mě tak i psa...

a pokud vím,ty jsi měla taky jeden čas velké výstavní ambice a určitě jsi už hned ze začátku neznala všechny rozhodčí...

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
pak už aspoň budu vědět a

pak už aspoň budu vědět a nejde jen o nějaká umístění,ale hlavně o zkušenosti,jak mě tak i psa...

a pokud vím,ty jsi měla taky jeden čas velké výstavní ambice a určitě jsi už hned ze začátku neznala všechny rozhodčí...

 

 

Vsak si jezdi kvuli zkusenostem a ne kvuli vysledkum, to je tvoje svaty pravo, ale pak teda nemluv o tom, jaky je to v cr prosmeleny a jak ma nekdo vyssi ambice nez dve vedecka Hlasitě se směju

 

Ja mam velky ambice dosud, ale nechci podporovat cesky smelinarstvi, takze na cesky rozhodci kaslu a zahranicni sou pro me vzdycky daleko, tolik zas do zbyvajiciho cace dat nechci.  Ja proste odmitam jezdit kvuli nakym zkusenostem, ja chci vysledky Hlasitě se směju    

 

Jiste, netusila sem nic, ale nedrbala sem rozhodci, aby se na ne pak stejne hlasila. Kdyz je drbu, tak mi vadi a nehlasim se na ne. Ale to je kazdyho vec a me je to vlastne uplne jedno, necht si kazdej, co mu bude ctena libost.

veronika & retrívři v útulcích

 

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
oprava posledni vety:   Ale

oprava posledni vety:

 

Ale to je kazdyho vec a me je to vlastne uplne jedno, necht si kazdej vyjezdi, co mu bude ctena libost.
 

veronika & retrívři v útulcích

 

Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
Vkládáš mi do úst slova,která

Vkládáš mi do úst slova,která jsem nikdy neřekla...pokud vím,tak na Pasáka jsem se tady ptala,nikoho nedrbu,jelikož ho vůbec neznám a jen jsem řekla,že mě štve,že jsou tady v ČR letos na všech výstavách jen čeští rozhodčí,nic víc..a o nějakým šmelení toho vím uplný kulový,tak nějak nechápu,kde jsi to vzala...a jelikož nechci výstavy na rok zabít,tak si z toho prostě budu muset něco vybrat a radši pojedu tam,kde to mám blíž... 

Teruska.V
Obrázek uživatele Teruska.V
Offline
Viděn(a): 5 let 10 měsíců zpět
Registrace: 11.4.2008
Ještě k panu Pasákovi - a to

Ještě k panu Pasákovi - a to tam byla kvalifikace na Cruft2010.....a pan rozhodčí ani neměl na to,aby se rozhodl sám za sebe. Tak to mrkám

Teruška, Lukáš & smečka

 

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
Jdou vám spustit výsledky?

Jdou vám spustit výsledky?

Jana a smečka

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
jasny :-)   nejde to hned

jasny :-)

 

nejde to hned otevrit, ale ulozit a vybrat otevrit v programu excel, maj tam nastavenej nakej konvertor.

veronika & retrívři v útulcích

 

waw
Obrázek uživatele waw
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 10.4.2007
Mně to teda jde normálně

Mně to teda jde normálně rovnou :-)

Stránky