1.5. – 2.5.2010 Mezinárodní výstava psů PRAHA

85 příspěvků / 0 nových
Poslední
Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
Byl

Byl

Vanda
Obrázek uživatele Vanda
Offline
Viděn(a): 6 let 11 měsíců zpět
Registrace: 7.10.2007
Tak už to máme taky za sebou

Tak už to máme taky za sebou :-) Bree dostala od francouzské rozhodčí krásný posudek - pěkná fena, dobré tělesné proporce, vynikající zadní partie, hrudník, pěkné nohy, hlava samiččí, uši dobře umístěny i neseny, nůžkový zkus - VN bez umístění a to právě kvůli zoubkům, máme mít těsný předkus :-)

Vanda, Dárlý a Asset

 

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
Už jsem gratulovala na FB,

Už jsem gratulovala na FB, tak ještě jednou, třeba se zoubky ještě upraví. Na fotce jste dvě hvězdyHlasitÄ› se smÄ›ju

Jana a smečka

Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
To ten Pasák takhle

To ten Pasák takhle praktikuje i u labíků?

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
Já už o něm slyšela různý

Já už o něm slyšela různý story,ale samozřejmě naživo jsem ho nezažila. Třeba někdo zkušenost má.

Jana a smečka

waw
Obrázek uživatele waw
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 10.4.2007
Já ho zažila, proto mi to

Já ho zažila, proto mi to podle popisu bylo hned jasné, takhle on "posuzuje".. Vlastně dokonce dvakrát - podruhé na oblastní výstavě, kam rozhodčí delegují až po uzávěrce..

 

A teď si vezměte, že tento rozhodčí je delegován na červnový intercanis Brno, kde minimálně minulé čtyři ročníky posuzovali zahraniční chovatelé (Irsko, Rakousko). To nepochopím :-/

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
No,je to OT,ale když jsme u

No,je to OT,ale když jsme u těch rozhodčích,tak v ČB prý zářil Kašpat. Tomuhle dal náhodou CAC http://www.misantos.cz/vstup_cz.htm

Jana a smečka

waw
Obrázek uživatele waw
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 10.4.2007
Budu pokračovat v OT, výstav

Budu pokračovat v OT, výstav se to stejně týká..

 

Když se člověk podívá na rozpis rozhodčích (vyjma klubovek), tak si prakticky nemůže vybrat nic, možná tak menší zlo, nebo když má tu výstavu za barákem. Stojí to peněz jako šlupek a pak vás tam za 900 Kč posoudí taková jména, jako výše uvedená + ještě dlouhý seznam dalších velkých odborníků.. To je síla..

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
Jj, my jedeme do Litoměřic a

Jj, my jedeme do Litoměřic a máme Kašpara,ale je to 15km od domu,tak je mi líto nejet. Jinam bych ale na něj nejela ani zadara. Je to smutný,no:-(

Jana a smečka

waw
Obrázek uživatele waw
Offline
Viděn(a): 4 roky 10 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 10.4.2007
Btw. víš, komu ta fena s

Btw. víš, komu ta fena s CACem patří? To bude ono.. A v kontextu toho, že všechny feny za ní už mají VD je to opravdu "vtipné"..

Stránky