Hospoda 2013-2015

52 příspěvků / 0 nových
Poslední
Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Moc krásnej mop!   Co je

Moc krásnej mop! Palce nahoru

 

Co je špatnýho na bytě 1+1? My bydlíme ve 2+kk a dva labíci tu nejsou skoro poznat Hlasitě se směju

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

Alča
Obrázek uživatele Alča
Offline
Viděn(a): 1 měsíc 2 týdny zpět
Registrace: 9.4.2007
Měla obavy ze štěněcí

Měla obavy ze štěněcí demolice Hlasitě se směju, ale nakonec je to její věc....já se musím pochválit, jsem matka a tchýně, která do ničeho nekecá, akorát štěně bez PP jsem jí rozmluvila a dnes je ráda , že mě poslechla.

Alena + Juli, Nelly, Sára †2.7.2017, Maggie †23.2.2016, Rommy †12.4.2011

Boo
Obrázek uživatele Boo
Offline
Viděn(a): 1 rok 10 měsíců zpět
Registrace: 3.8.2011
Zdravím, chci se zeptat těch,

Zdravím, chci se zeptat těch, co vlastní látkové klece pro hafany: Používáte klec denno denně jako pelíšek?? Chci mu jí pořídit na Vánoce s tím, že by měl prostě svůj prostor, kde mu bez obav nahážu všechen jeho bordel. Bojím se ale, aby ten každodenní ležing a občasné cestování vydržela. Plánuji 4PetBox.

Eliška & Boo (29.5.2011), Karviná

 

Efka
Obrázek uživatele Efka
Offline
Viděn(a): 6 let 9 měsíců zpět
Registrace: 26.8.2009
Máme, používáme několik let,

Máme, používáme několik let, vydrží naprosto bez problémů ;-) Co nám látková přepravka nevydržela, bylo, když jsme do ní psiska na hotelu na chvilku zavřeli, když jsme šli na snídani. Ten náš delikvent zrzavý prohrabal podlážku skrz Hlasitě se směju Ale to je přepravka od Beibei, ta je z hodně fórového materiálu. 4Pet máme taky a ta je mnohem kvalitnější.

 

 

 

Eva, Baysha (* 12. 5. 2010) a Brego (* 29. 11. 2012)

Orin
Obrázek uživatele Orin
Offline
Viděn(a): 1 rok 3 měsíců zpět
Registrace: 8.6.2009
Já mám taky od 4Pet, a moje

Já mám taky od 4Pet, a moje (v té době 6-měsíční) delikventka se z ní dostala bez sebemenšího problému. Je ale pravda, že na ní nebyla systematicky zvyklá...

--

Petr + Teddy + Kira

Boo
Obrázek uživatele Boo
Offline
Viděn(a): 1 rok 10 měsíců zpět
Registrace: 3.8.2011
Tak mě už snad poklad odrostl

Tak mě už snad poklad odrostl do "klidného" období SmÄ›ju se Jako zavírat bych ho v tom určitě nemohla-to by mi odpochodoval i s boudou. Bude jí mít otevřenou. Jen jsem si všimla, že prostě vyhledává takové kryté území-lehne si do pod stůl, když jsou zasunuté židle; do kumbálu, kde vlastně zabírá vstup. Takže věčně ho musíme vyhánět nebo o něj zakopáváme. Pro to jsem si myslela, že boudička bude to pravé. Navíc ta variabilita na cestování a dovolenou mě taky moc láká.

Jinak ale moc díky za názory!!SmÄ›ju se

Eliška & Boo (29.5.2011), Karviná

 

Teruska.V
Obrázek uživatele Teruska.V
Offline
Viděn(a): 5 let 10 měsíců zpět
Registrace: 11.4.2008
Kdybych neměla klec, tak

Kdybych neměla klec, tak používáme denně, jinak používám několikrát měsíčně. Nejsem si jist

Teruška, Lukáš & smečka

 

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
Podle me se pes, kterej se z

Podle me se pes, kterej se z latkovy kenely bude chtit dostat, tak se z ni dostane, rozhodne ho par tycek a sitka nezadrzi :-)

veronika & retrívři v útulcích

 

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Mám jí doma coby boudičku

Mám jí doma coby boudičku rozloženou nonstop, ale je to prostě kenela "domácí", pak máme ještě kenelu "cestovní", nějak bych to neuměla spojit dohromady, není mi po chuti pocit, že bych měla doma rozložené něco co tahám do cizího prostředí. Jinak této domácí nic není, je stará cca 7 let, z čehož je tři roky rozložená/stojící, pouze má trochu uvolněný (svěšený) strop, protože jí často používám jako odkládací plochu. Látka kolem kovové konstrukce se netrhá apod. 

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Butkovičová Pavla
Obrázek uživatele Butkovičová Pavla
Offline
Viděn(a): 4 měsíců 2 dny zpět
Registrace: 9.7.2009
Čus lidi po dvou letech

Čus lidi po dvou letech zdravíme web ,-)Mrk

Pavča a Apollo 

Stránky