Hospoda 2013-2015

52 příspěvků / 0 nových
Poslední
Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
My používáme silikonové

My používáme silikonové stelivo Catwill. A teda musím říct, že uklízet ty žluté granulky by mě mohlo...takže já mu tam nasypu a uklízím cca po deseti dnech. Samozřejmě bobky musím uklízet každý den, ale i když jednou zapomenu, tak se nic neděje a normálně tam jde..jo, když už tam má dvě hromádky, tak to je neřešitelný problém :-D Ale nesmrdí to a nic..on náš kocour tedy chodí jen jednou denně, tak možná proto nemusím vyklízet tak často jako vy ostatní

Lucy_m
Obrázek uživatele Lucy_m
Offline
Viděn(a): 5 let 3 měsíců zpět
Registrace: 20.7.2011
Všem moc děkuju, známé

Všem moc děkuju, známé vyřídím a myslím že má z čeho vybírat SmÄ›ju se

Lucka & Akim (30.6.2011)

http://akim3006.webnode.cz/

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Tak je pravda, že náš kocour

Tak je pravda, že náš kocour doma sám nebývá nikdy, když nejsme doma, tak má hlídání, nebo jede na chatu. Když je taková možnost, tak není moc co řešit, už jen kvůli čerstvé vodě a pravidelnému podávání jídla Mrk (nasypat mu tam víc, zhltá to a vyvrhne na koberec HlasitÄ› se smÄ›ju )

Jinak na velkou chodí taky jednou denně, čůrat víc krát, ale mě je prostě proti srsti nechat si doma znečištěno v nějaké nádobě, jít a uklidit to hned je to nejmenší SmÄ›ju se. Magic perls navíc dobře vypadá, a když je záchod (otevřený) v koupelně, lépe to vypadá, nepráší a u nás nesmrdí. Dřív jsme měli Catsan, také vůbec nepáchl, ale MP zvítězil jak u nás, tak u kočičího veličenstva SmÄ›ju se

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
Když jsme měli otevřený

Když jsme měli otevřený záchod, tak mi to taky vadilo, ale od té doby, co máme zavřený a je na záchodě, tak to neřeším a naštěstí náš kocour taky ne :-D

alohai
Obrázek uživatele alohai
Offline
Viděn(a): 4 roky 4 měsíců zpět
Registrace: 5.6.2008
Tak jsem si, díky Darče, po

Tak jsem si, díky Darče, po 25 letech absolutního neřízení a strachu ze silničního provozu, pořídila auto. Uvažovala jsem o tom sice už delší dobu, ale pořád jsem neměla odvahu. Pak se ale stalo, při podzimním návratu ze Šumavy, při vystupování z vlaku, že se Darče zasekly tlapky v kovových okách vagonových schůdcích a jeden dráp si vytrhla a několik dalších si polámala. Krve a bolesti bylo víc než dost, a to rozhodlo. Hned druhý den jsem se spojila s autoškolou, kde jezdí i s automatem, zaplatila si několik kondičních jízd, abych věděla, jestli to zvládnu a za 14 dní koupila starší auto. Začátky nebyly lehké, ale díky mým zeťům, kteří se nebáli se se mnou vydat do provozu, jsem se trochu zajezdila a pak jsem konečně začala jezdit sama. Teď, po půl roce, můžu říct, že mě to moc baví a s Darčou jezdíme hodně často. Kamarád mě naučil další vychytávky, couvat a nebát se přejíždět z pruhu do pruhu, parkovat a to ostatní se postupně učím sama při každé jízdě. Jezdím hrozně ráda a je to fajn, dojet si, kam chci a kdy chci. Automat je úžasná věc, odpadá řazení, i když to se teď budu taky učit, autíčko má možnost obojího, ale beze spojky, naštěstí. Je to Toyota Yaris, jezdí krásně a podle mechanika je i ve výborném stavu. Posílám pár foteček z výletu do Krušných Hor, do Horní Blatné.

Lída + Rita (*1.4. 2013)

VeVes
Obrázek uživatele VeVes
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 18.5.2007
Tak to gratulka Lído, já jsem

Tak to gratulka Lído, já jsem věčný posera a řídím nerada, a vlasně jen proto, abych se přepravila na cvičení, nákup, veterinu... a nemusela se na nikoho vázat, tak snad, že bych Rendla vyměnila a také si pořídila automat? HlasitÄ› se smÄ›ju

Verča a Aisha (9.1. 2006), Praha
"Stáváš se navždy zodpovědným za to, cos k sobě připoutal." (Malý princ - Antoine de Saint-Exupéry) 

Alča
Obrázek uživatele Alča
Offline
Viděn(a): 1 měsíc 2 týdny zpět
Registrace: 9.4.2007
Nikdo sem nechodí

Nikdo sem nechodí koukám....chci se jen pochlubit, dcera si pořídila štěndo, sice to není labík, ale moje školení ohledně PP se vyplatilo. Štěněcí kluk je z CHS Mokrý bandita.

Alena + Juli, Nelly, Sára †2.7.2017, Maggie †23.2.2016, Rommy †12.4.2011

Ewiczka
Obrázek uživatele Ewiczka
Offline
Viděn(a): 2 roky 11 měsíců zpět
Moderátor
Registrace: 27.10.2007
To je bobek roztomilý 

To je bobek roztomilý SmÄ›ju se

jc
Obrázek uživatele jc
Offline
Viděn(a): 5 dnů 1 hodina zpět
Admin
Registrace: 6.2.2008
Takovy kominicky plemeno :-)

Takovy kominicky plemeno :-)

Honza, Irena a Fox (*25.1.2017)

Alča
Obrázek uživatele Alča
Offline
Viděn(a): 1 měsíc 2 týdny zpět
Registrace: 9.4.2007
Tak původně chtěla zlaťáka,

Tak původně chtěla zlaťáka, ale do bytu 1+1 si to nakonec rozmyslela...tohleto je havanésan, tuším, prostě takovej smeták, no Směju se.

Alena + Juli, Nelly, Sára †2.7.2017, Maggie †23.2.2016, Rommy †12.4.2011

Stránky