MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - PRAGUE EXPO DOG O Pohár střední a východní Evropy 5.5.2012 – 6.5.2012

6 příspěvků / 0 nových
Poslední
lištička11
Obrázek uživatele lištička11
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 28.10.2009
MEZINÁRODNÍ VÝSTAVA PSŮ - PRAGUE EXPO DOG O Pohár střední a východní Evropy 5.5.2012 – 6.5.2012

Jdete někdo s laboušem, byť jen se mrknout?

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
ja sem vystavovala (teda v

ja sem vystavovala (teda v zastoupeni) a ze dvou fen sme  obdrzely VD2. Aspon sem pokoupila spostu dobrot a 3 pozitivni knizky, co jeste nemam. V zasade spokojenost :-)

veronika & retrívři v útulcích

 

lištička11
Obrázek uživatele lištička11
Offline
Viděn(a): 6 let 8 měsíců zpět
Registrace: 28.10.2009
tak to i tak gratuluji..mě to

tak to i tak gratuluji..mě to příjde jako hezký výsledek (tuším že ze 67 fen) navíc bych řekla že pro hafíka je každá výstava přínosná..já sem bohužel neměla to štěstí vidět labrouše...byla sem tam až od dvanácti:( nakonec mi to dřív nevyšlo...

 

Já tam nakoupila taky spousty "kravinek" půlka výplaty na to padla..jsem v tomhle hrozná...ostatně jako každej pejskař...chtěla sem koupit nějakej psí šampon, tak sem se jala zeptat paní prodavačky, co na labradora a ona se krátce zamyslela, že moc neví tak mi doporučila nějaký "soft" za 450 to mi přišlo docela dost, tak bude smradlavej.. 

Alonso 6.5.2009 a panička Lucie

Praha-východ

Teruska.V
Obrázek uživatele Teruska.V
Offline
Viděn(a): 5 let 10 měsíců zpět
Registrace: 11.4.2008
Já teda nebyla, kamarádka

Já teda nebyla, kamarádka byla s česepíkem a tam to byla samá VD a i dostatečné, nestačím se divit.... Nechci vidět jak to dopadlo u goldenů s panem Kašparem. Hlasitě se směju

Teruška, Lukáš & smečka

 

Jerrina
Obrázek uživatele Jerrina
Offline
Viděn(a): 8 let 5 měsíců zpět
Registrace: 14.9.2009
Na výstavě jsme s naší fenkou

Na výstavě jsme s naší fenkou byli a umístění V2, res.CAC. Takže spokojenost..o chloupek nám to uniklo :)

Jerrinka a TerrinkaPalce nahoru from Plzeň

veronika
Obrázek uživatele veronika
Offline
Viděn(a): 4 roky 8 měsíců zpět
Registrace: 12.4.2007
V2, res.CAC   zavidim a

V2, res.CAC

 

zavidimZavírám oči a samozrejme gratuluju!

veronika & retrívři v útulcích