3.4.2010 Krajská výstava psů MLADÁ BOLESLAV

43 příspěvků / 0 nových
Poslední
jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
Má 55cm a váží 30kg. Ona je

Má 55cm a váží 30kg. Ona je hodně nasvalená,na týhle fotce je to víc vidět,že je jak laňka. Ne hubená,podle mě akorát,ale v porovnání s ostatníma........ ještě se chystáme do Litoměřic,to máme kousek od domu.Jsme teda OT,ale snad nám to bude prominuto,stejně už je tohlle téma passé:-)

Jana a smečka

Jackey
Obrázek uživatele Jackey
Offline
Viděn(a): 7 let 1 měsíc zpět
Registrace: 2.5.2007
No do Litoměřic to máme zase

No do Litoměřic to máme zase moc daleko my:o)) Ale kdyby šlo jen o mě  a měla bych peněz na zbyt,tak jezdím snad všude:o))Hrozně mě výstavy baví:o)))

My máme jen o dvě kila víc a taky 55 cm... podle mě vypadá dobře,lepší než aby byla tlustá,vždyť jsou holky ještě ve vývinu za rok budou ještě vypadat jinak:o)

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
To mě neříkej,mě se tak

To mě neříkej,mě se tak líbí:-)

Mě nebaví to čekání, mě baví výstavy,když jako divák můžu přijet na desátou,projít si,co mě zajímá a zas jet:-). A hlavně neřídím,takže mě musí vozit Karel a smečka musí zůstat doma,což nám je zas líto,takže na daleký ježdění to není. Poslala jsem SZ,ať to tady nezaplácáváme

Jana a smečka

Sandra
Obrázek uživatele Sandra
Offline
Viděn(a): 8 let 11 měsíců zpět
Registrace: 5.4.2010
Zdravím všechny účastníky

Zdravím všechny účastníky výstavy, od které jsem neočekávala, že pro nás bude tolik úspěšná. Moc děkuji za podporu a gratulace, bylo to velmi povzbuzující. Atmosféra byla mnohem lepší než na výstavách mezinárodních. Blahopřeji Janě k úspěchu s fenkou v mladých:-) Dále bych se chtěla pochlubit, že Artík vyhrál VIII.FCI skupinu, vybral nás pan Václavík, který nám v listopadu v Praze řekl, že je kratšího formátu a dal nám VD a nyní nás vybral jako vítěze... Bylo to nečekané a málem jsem to psychicky neustála:-D No špíčky prý máme, ale on byl až donedávna strašně hubenej a vyskákanej, tak jsem celkem ráda, že trochu nabral:-)

P.S. na výstavu do LTM jdu také, jelikož tam bydlím, ale už do mezitřídy. Tak se na všechny těším:-)

Sandra a Artínek

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
Sandro,ještě jednou velká

Sandro,ještě jednou velká gratulae,mě se spíš zdálo,že to nerozdýchá tvoje drahá polovička:-)))

Já si říkala,že budeš taky z okolí Lt,když jsme se potkali na veverkách

Jana a smečka

Sandra
Obrázek uživatele Sandra
Offline
Viděn(a): 8 let 11 měsíců zpět
Registrace: 5.4.2010
Má drahá polovička tam

Má drahá polovička tam nebyla:-D Měla jsem tam mámu a jejího přítele... Mou polovičku výstavy moc nebaví:( No jsem z Ltm a vy jste také odtud?:-) Chystáte se letos na nějaké zkoušky?

Sandra a Artínek

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
Aháá,tak to byl asi ten

Aháá,tak to byl asi ten přítel:-)))

My to máme do Lt 16km,bydlíme v Českým středohoří u Třebívlic.

Na zkoušky se chystáme,resp. chtěli bychom,ale plánujeme zatím omskových a na ty pojedeme na kladensko, jsme členy ČMMJ v Kladně a mají tam i pro nás lepší termíny zkoušek.

Jana a smečka

Sandra
Obrázek uživatele Sandra
Offline
Viděn(a): 8 let 11 měsíců zpět
Registrace: 5.4.2010
Tak to jo. My se také chceme

Tak to jo. My se také chceme připravovat na nějaké zkoušky, ale budeme je dělat u Litoměřic. Doufám, že se stihneme připravit. Kamarád,co mi měl pomáhat,ted nemá čas, protože se mu narodilo 11 štěňat, tak se vše točí jen kolem nich:-D Je to šílené, nedovedu si představit, že by se mi doma prohánělo 11 mimin:-D

Sandra a Artínek

jana33
Obrázek uživatele jana33
Offline
Viděn(a): 4 roky 2 měsíců zpět
Registrace: 14.5.2007
No,já to zas tak

No,já to zas tak nehrotím,Fanče byl teprve rok,takže stejně půjdeme,jen když budu mít pocit,že je opravdu připravená

Jana a smečka

Sandra
Obrázek uživatele Sandra
Offline
Viděn(a): 8 let 11 měsíců zpět
Registrace: 5.4.2010
Artovi ted bude rok a pul a

Artovi ted bude rok a pul a chceme začít pracovat na loveckém výcviku. Ze začátku jsem si nemyslela, že budeme pracovat s kachnama atd... ale když ho vidim,jak strašně tu práci miluje, tak je jasné, že budeme cvičit:-)

Sandra a Artínek

Stránky