Speciální výcvikový víkend retrieverů 27.-28.8.2011, Brno-venkov

3 příspěvků / 0 nových
Poslední
Merlisko
Obrázek uživatele Merlisko
Offline
Viděn(a): 8 let 3 měsíců zpět
Registrace: 7.8.2007
Speciální výcvikový víkend retrieverů 27.-28.8.2011, Brno-venkov

Výcvik je určen pro všechna plemena retrieverů s průkazem původu, kteří si chtějí vyzkoušet něco nového anebo se již připravují ke složení OVVR či podzimních zkoušek. Samozřejmostí je i baby skupinka pro ty nejmenší. Výcvik proběhne v nádherné honitbě v Neslovicích, kde máme k dispozici louku, vodu i les.  

 

Propozice i přihlášku naleznete na tomto odkazu http://www.vycvikretrivru.cz/clanky/novinky.html

 

V případě dotazů mě neváhejte kontaktovat na 777 018 022 nebo na kseda@seznam.cz

 

Těším se na Vás,


Kristýna Šedá

Výcvik retrieverů Brno

www.vycvikretrivru.cz

Teruska.V
Obrázek uživatele Teruska.V
Offline
Viděn(a): 5 let 10 měsíců zpět
Registrace: 11.4.2008
Bylo mi řečeno, že už je

Bylo mi řečeno, že už je volné pouze jedno místo. Jinak plně obsazeno. Jak to je?

Teruška, Lukáš & smečka

 

Merlisko
Obrázek uživatele Merlisko
Offline
Viděn(a): 8 let 3 měsíců zpět
Registrace: 7.8.2007
Dobrý den, zřejmě máte staré

Dobrý den,

zřejmě máte staré info a spletla jste si to s výcvikovým pobytovým víkendem retrieverů na Zahradišti (9.-11.9.2011), které bylo raz dva obsazeno a v současnosti mám 4 náhradníky.

 

Toto je nová a další akce, kterou jsem se rozhodla uspořádat především pro ty, na které se na pobytovku na Zahradišti nedostalo a pro zájemce ze zahraničí. Na tuto akci (27.-28.8.) jsou ještě volná místa Směju se Pro více informací a dotazů mě kontaktujte na 777 018 022.

 

S pozdravem

Kristýna Šedá